Kontaktid

Kasti – Orgita Lasteaed
Midrimaa, Orgita küla, Märjamaa vald, Raplamaa, 78313

Direktor: Külliki Lepik
Mob:  5854 0755
E-mail: direktor@kastiorgita.ee
Vastuvõtt eelnevalt kokkulepitud ajal

Õppealajuhataja: Janne Neutal (asendab Mai Toimetaja)

Mob: 5305 2959

E-mail: oppealajuhataja@kastiorgita.ee

Liikumisõpetaja: Mari-Liis Kalmus
E-mail: liikumisopetaja@kastiorgita.ee

Muusikaõpetaja: Mai Toimetaja
E-mail: muusikaopetaja@kastiorgita.ee

Eripedagoog: Katrin Liiva

E-mail:  katrin.liiva@marjamaa.ee

Mob: tel 5621 6800

Rühmade kontaktid:

Hiirekesed:
hiirekesed@kastiorgita.ee
Mob: 5197 3034

Linnupojad:
linnupojad@kastiorgita.ee
Mob: 5192 6939

Mesilased:
mesilased@kastiorgita.ee
Mob: 5192 6377

Tammetõrud:
tammetorud@kastiorgita.ee
Mob: 5198 7227

Karikakar:
karikakar@kastiorgita.ee
Mob: 5355 3496